CO POWINNAŚ WIEDZIEĆ?

O SUKNIACH SZYTYCH Z MARZEŃ

TRYB EKSPRESOWY?
POWIADOM NAS JAK NAJPRĘDZEJ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

PLUS SIZE!
CZEKAMY NA CIEBIE!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

WŁASNY PROJEKT?
SKONSULTUJEMY GO JESZCZE DZIŚ!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

PROCES SZYCIA

1. Wybór inspiracji


Dobrze wiedzieć:
Nie tworzymy ograniczeń. od początku przyzwyczajamy możliwościami. Możemy omówić Twoją propozycję lub przedstawić własne pomysły.
Do Twojej dyspozycji pozostają niewyczerpane przykłady wzorów, jak również nasza strefa inspiracji. Wybieraj do woli spośród tysięcy propozycji.
Nie damy gwarancji, że znajdziesz "tę" jedyną i wymarzoną właśnie u nas.
Może ona po prostu nie została jeszcze stworzona? Z pewnością wiemy jednak, że dzięki tak ogromnej strefie inspiracji będziesz mogła lepiej wskazać elementy, którę złożą się na Twoją wyśnioną suknię.

2. Kontakt i wycena


Dobrze wiedzieć:
Nie musisz ograniczać się do jednego zdjęcia. Im więcej szczegółów wskażesz - tym dokładniej będziemy mogli określić czas realizacji oraz cenę sukni.
Jeśli posiadasz konkretny budżet: powiedz nam o tym. Możemy przedstawić tańsze oraz droższe warianty.

Co dalej?
Odczytamy Twoją wiadomość.
Jeśli będziemy mieli wątpliwości: zadzwonimy lub napiszemy e-mail, by doprecyzować ewentualne niewiadome.
Na podstawie wskazanych przez Ciebie inspiracji przedstawimy możliwości w zakresie: tkanin,dodatków, oraz czasu realizacji.
Postaramy się skontaktować jak najszybciej, przeważnie do 8 h.

3. Spotkanie


Dobrze wiedzieć:
Jeśli będziesz zainteresowana uszyciem sukni na miarę, umówimy się na spotkanie w naszym Studiu. W swobodnej atmoferze porozmawiamy o projekcie. Aby umówić się z nami na spotkanie skorzystaj z najwygodniejszej dla siebie formy: prześlij formularz, napisz e-mail, sms lub zadzwoń. Nasze spotkanie nie będzie zobowiązujące - poczekamy na Twoją decyzję. Jeśli będziesz zdecydowana już na początku: zbierzemy miarę, szczegółowo omówimy projekt, wybierzemy tkaniny główne oraz podpiszemy umowę.

Co dalej?
Zajmiemy się zakupem wszystkich niezbędnych elementów zaczynając od tkanin i dodatków. Następnie przejdziemy do przekładania ustaleń na: formy, wykroje, cięcia i zszywanie. Ustalimy datę pierwszej przymiarki - w terminie co najmniej 18 tygodni przed datą ślubu. Nie damy Ci o niej zapomnieć;) - na bieżąco będziemy informować o zbliżającym się terminie.

4. Przymiarki


Dobrze wiedzieć:
W zależności od tworzonego modelu sukni: pierwsza przymiarka odbywać będzie się z wykorzystaniem modelu próbnego, uszytego z tkaniny zastępczej tzw. surówki lub też z tkaniny zasadniczej. Na tym etapie możemy modyfikować poszczególne elementy sukni. Ważne informacje dla kolejnych przymiarek:
Pierwsza przymiarka - aby suknia dopasowana była idealnie do sylwetki, przyszła Panna młoda powinna mieć na sobie bieliznę, która zostanie założona w dniu ślubu. Celem pozostaje dopasowanie tworzonego modelu sukni do indywidualnych wymiarów sylwetki oraz stworzenie zarysu sukni.
Druga przymiarka - w celu idealnego dopasowaia wymiarów sukni oprócz bielizny poprosimy Cię o zabranie ze sobą obuwia, przewidzianego na dzień ślubu. To czas, w którym będziesz miała okazję zapoznać się z suknią. Aby suknia prezentowała się perfekcyjnie na Twoim ciele, układać będziemy koronkę lub aplikacje. Istotnym pozostanie np. stopień rozłożystości sukni czy ostatecza długość.
Trzecia przymiarka - nieobligatoryjna. W zależności od kroju sukni przewidziane na ten etap są dalsze korekty krawieckie / dopasowania.

5. Odbiór sukni


Dobrze wiedzieć:
Termin odbioru ustalany jest zazwyczaj na ok. 3 tygodnie przed datą ślubu.
Suknia gotowa jest do założenia w dniu ślubu, opakowana w firmowy pokrowiec, gwarantujący wygodę przenoszenia oraz pozostawania w nieskazitelnej czystości.

WYBRANE REALIZACJE

NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE

NAJCZEŚCIEJ WYBIERANE

NAJNOWSZE INSPIRACJĘ

NAJLEPIEJ OCENIANE

O STUDIU

SZYBKI KONTAKT

  Powrót na górę     |     ©  Copyright EtreWhite       

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Tryb ekspresowy

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Plus size

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Własny projekt