ETRE WHITE

SUKNIE SZYTE Z MARZEŃ

NASZA FILOZOFIA

Widziałaś już prawie wszystko. Przymierzałaś, co tylko możliwe.
Nie zmieniło to jednak faktu: nie znalazłaś nic dla siebie.

Wiesz jak chcesz wyglądać. Ale gotowe rozwiązania to zbyt daleko idący kompromis.
Chciałaś znaleźć coś wyjątkowego - znalazłaś rozczarowanie.

Choć nie jesteśmy w stanie zaproponować Ci przymiarki wyśnionej sukni na wejściu, z przyjemnością ją dla Ciebie stworzymy.

Aby było idealnie potrzebujemy Twojego ciała - dla wymiarów - i duszy - dla odczytania marzeń. Nie trać czasu na poszukiwania - zapraszamy już teraz do naszego studia, by skupić się na efekcie.

NASZE WARTOŚCI

WSŁUCHIWANIE SIĘ W POTRZEBY · 99%
DBALOŚĆ O SZCZEGÓŁY · 100%
ZAANGAŻOWANIE · 100%
JAKOŚĆ · 99,9%
WALKA O WYŚNIONY EFEKT · 100%
PASJA · 100%

Nie tworzymy gotowych kolekcji.
Nie będziemy namawiać Cię do zakupu modelu, który nie jest dla Ciebie.
W zamian dajemy wybór: wolność decydowania i niekończące się inspiracje
Oczywiście: ograniczają nas prawa fizyki oraz ostateczny budżet :)

BRAND STORY

W POSZUKIWANIU SPEŁNIENIA MARZEŃ

Pogotowie krawieckie:
Zobaczyłaś na zdjęciu wyśnioną suknię. Co prawda za oceanem. Ale to nic. Przecież żyjemy w globalnej wiosce. Do-leci,-płynie,-jedzie w trzy tygodnie. Ma piękny, dlugi tren i jest rozłożysta niczym parasol. Jej aplikacje przepełnione są cudowanymi kryształami- podejrzewasz, że to Swarovski. Tkanina to prawie jedwab. W dodatku w ramach gratisu dokładany jest diadem. Jesteś zadowolona, że znalazłaś to, czego szukałaś. Suknia na fotografi poglądowej wygląda wprost idealnie. Właściwie tak, jak chciałaś. Nie ma pośpiechu ani strachu - sukienek jest dużo, bardzo dużo. Jesteś jedak dociekliwa - wolisz się upewnić. Łamaną angielszczyzną otrzymujesz odpowiedź, że Twoja wyśniona suknia może zostać wysłana w ciągu 3 dni. Świetnie! Nie jesteś przesadnie oszczędnia: ale jeśli można otrzymać prawie wymarzoną suknie, a przy okazji zaoszczędzić - dlaczego nie? Sprzeciw pojawia się po otrworzeniu przesyłki. Mocny i stanowczy. Jest to "nie" mówiące jak NIE chcesz wyglądać w dniu ślubu. Suknia co najwyżej przypomina tę na fotografii. Pod każdym względem! Zaczynając od kroju, materiałów, jakości odszycia oraz dopasowania. Co teraz? Pojawił się poważny problem, a do ślubu tak niedaleko ...
Jeśli wiesz o czym mowa (a nikomu się nie przyznałaś) lub chcesz uniknąć zaskoczenia i gorączkowych poszukiwań, a może po prostu wysoce i świadomie cenisz sobie spokój i pełną kontrolę : zachęcamy do kontaktu. Przygotuj dla nas zdjęcie/ opowieść o wyśnionej sukni. Co prawda nie będziemy w stanie zagwarantować tak okazyjnej ceny - lecz Twój spokój oraz możliwość wpływu na każdy z elementów oraz ostateczną formę sukni zapewni komfort niespotykany w większości "ślubnych" miejsc.
Spełnianie marzeń o sukni na miarę ? Studio Etre.

NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE

NAJCZEŚCIEJ WYBIERANE

NAJNOWSZE INSPIRACJĘ

NAJLEPIEJ OCENIANE

O STUDIU

SZYBKI KONTAKT

  Powrót na górę     |     ©  Copyright EtreWhite